Půjčovna zvukové techniky

Na adrese Sezimova 10 (Nusle) provozujeme rozsáhlou půjčovnu zvukové techniky určené primárně pro záznam filmového zvuku.

Naše půjčovna je orientována jako otevřený ekosystém. Rádi zapůjčíme vše od obsáhlých systémů pro natáčení velkých filmových projektů, přes dokumentární sady až po jednotlivé mikrofony a mikroporty, kterými zrovna potřebujete doplnit vlastní sadu vybavení.

0
položek
0 +
mikroportů
0 +
mikrofonů
0 +
rekordérů

Poradenství

Nebojte se zeptat na cokoliv, rádi vám poradíme která technika je vhodná pro váš projekt a rozpočet.

Nejsme úplně experti na ozvučování živých akcí. Váš koncert nebo jinou show opravdu nenazvučíme. Můžete nám ale věřit, že vám poskytneme vše, co je potřeba, abyste dokonale ozvučili vaši vernisáž, nebo třeba moderovanou diskusi v sále.

Dokážeme řešit i méně obvyklé úkoly jako je pomoc se správou radiového spektra, skryté “in-ear” odposlechy, složitější playbacky editované přímo na place a mnoho dalšího.

Zvuková technika

Nejvíce se u nás setkáte s rekordéry od firmy Sound Devices, mikroporty Lectrosonics, mikrofony od Sennheiseru a Schoepsu. V mikrofonních tyčích pak fandíme Panamic a timecody většinou používáme krabičky Betso od místního výrobce ze Zbraslavi.

Seznam zvukové techniky

© 2023 Bystrouška Audio s.r.o.