Studio a postprodukce

Studio a postprodukce

V Sezimově ulici v Nuslích máme decentní studio B1 vhodné pro filmovou výrobu. Útulné místo, kde lze nahrát postsynchrony či voiceovery. Nebo se jen můžete potkat s režisérem anebo produkcí nad aktuální verzí práce. Na velké reklamní delegace bohužel nejsme zařízeni, nicméně dnešní častý požadavek „připojit agenturu online“ zvládneme.

Technologie a vybavení studia

Technologicky se snažíme o to, aby natáčení mohlo probíhat hladce – studio je vybaveno Protools kartou HDX pro nekompromisní nahrávání bez latence. Kromě velkomembránových mikrofonů můžeme připojit řadu analogových mikrofonů placového typu a dodržet tak stejné mikrofony, které byly použity při natáčení. V tomto je velkým pomocníkem naše půjčovna zvukové techniky v přízemí.

Z hlediska výkonu a plugin je vše postaveno pro dokonalou kompatibilitu s naší míchací halou B3 na Žižkově, aby šlo s projekty plynule přecházet podle potřeby.

Zkušenosti s filmovou postprodukcí

Za našich 27 let fungování můžeme říct, že jsme získali velmi cenné zkušenosti s filmovou postprodukcí, kterou pro vás dokážeme zajistit prakticky „na klíč“. Umíme vše od prvotního conformingu dat ze střižny až po finální mix a delivery materiály. Zajistíme nahrávání a editaci ruchů. V případě potřeby můžeme sáhnout do zvukové či hudební banky nebo zajistit hlasový casting.

Kromě filmového zvuku rádi pracujeme i na drobnějších projektech, jako jsou různé podcasty nebo audioknihy a charitativní projekty. Jsme maximálně otevření, nevadí nám ani samotný pronájem studia pro projekty mající svého zvukaře.

Dáte si kávu? Máme kafe Brazílie Santos z lokálního krámku na Nuselské ulici. Tak se zastavte:)

© 2023 Bystrouška Audio s.r.o.